Na sobotu 22.6.2024 připravujeme den otevřených dveří, který pořádáme u příležitosti 365.školního roku ZŠ v Pasece. Máme pro Vás nachystaný bohatý program nejen dopoledne ve škole, ale aktivity pro děti budou pokračovat i odpoledne na dětském dnu na fotbalovém hřišti.

Dopoledne v době od 9 do 13 hodin bude otevřená školka, škola a ve všech prostorách a na školním hřišti a na naší budoucí školní zahradě budou připraveny nejrůznější aktivity ze všech oblastí a radostí, které v rámci výuky s dětmi prožíváme. Pokud si společně s dětmi projdete všechna stanoviště, splníte úkoly únikovky, pak si na závěr vyluštíte šifru a věříme, že dárek Vás nemine 😉.

Kávičku a něco sladkého k ní si budete moci zakoupit v naší „kantýně“ (ve školní jídelně) a posedět si v chládku, popovídat s přáteli ap.

Od 14 do 17 hodin je připraven pro všechny děti dětský sluníčkový den na fotbalovém hřišti, velká spousta zábavy a oblíbených disciplín, sluníčkový krámek, kde si budou moci děti nakupovat za získaná sluníčka drobnosti pro radost i na mls. Během odpoledne si budou moci zaskákat na nafukovacím hradu… Občerstvení je zajištěno v bufetu na hřišti.

Těšíme se na Vás, že si s námi přijdete oslavit naše výročí, ale také den dětí, den matek, den otců a den rodiny.

Vaši Duhováčci.

SOBOTA-22.6..png