• Rozhodnutí o přijetí k základnámu vzdělávání pro školní rok 2024/2025

Rozhodnutí o příjetí do 1.ročníku pro školní rok 2024-2025

• JARNÍ SBĚR STARÉHO PAPÍRU

Základní škola a Mateřská škola oznamují, že pořádají v týdnu od 8. […]

• Komunikační kanály pro tento školní rok

Telefonem- rychlá omluvenka nepřítomnosti žáka, běžné dotazy, mailem - přímo třídní učitelce - formát příjmení.jméno@zspaseka.cz , nebo na společný mail sborovna@zspaseka.cz, elektronická žákovská knížka - www.skolaonline.cz a Microsoft Office a Teams.

• Zahájení nového školního roku 2023-2024

Slavnostní zahájení školního roku 2022-2023 proběhne ve čtvrtek 1.září v 8.00 hod. (1 vyučovací hodina do 8.45 hod.) – poté žáci odcházejí domů, školní jídelna a školní družina tento den nejsou v provozu.

• Seznam školních pomůcek pro nový školní rok 2023-2024

Všichni žáci potřebují (vše jako předcházející školní rok): přezůvky s pevnou špičkou i patou, cvičební úbor – teplákovou soupravu, tričko, cvičky nebo tenisky s bílou podrážkou a obuv na venkovní hřiště, ručník do třídy, a pokud budou navštěvovat školní družinu, tak ručník do družiny.