Seznam školních pomůcek pro nový školní rok 2023-2024

Všichni žáci potřebují (vše jako předcházející školní rok):

– přezůvky s pevnou špičkou i patou  (ne nazouváky, hrozí úraz);

– cvičební úbor – teplákovou soupravu, tričko, cvičky nebo tenisky s bílou podrážkou a obuv na venkovní hřiště;

– ručník do třídy, a pokud budou navštěvovat školní družinu, tak ručník do družiny;

– standardně vybavené školní pouzdro – pero, 2 tužky (č.2), strouhátko, pastelky, guma, nůžky, lepidlo v tyčince, krátké pravítko; starší žáci (od 3.ročníku) dlouhé pravítko dlouhé (30 cm), pravítko s ryskou, kružítko;

– obaly na učebnice a sešity; sešity jsme pro všechny žáky 2.-5.ročníku zakoupili hromadně na celý školní rok (platba proběhne třídní učitelce podle pokynů);

– výtvarné pomůcky, základní žáci stejně jako každý rok dostanou (papíry apod.), žáci od 3.ročníku si zařídí „výtvarnou krabici“ – temperové barvy, vodové barvy, voskovky, suché pastely, vlastní štětec – kulatý a plochý, černou tuš a redispero, starší tričko nebo zástěrku jako ochrana před ušpiněním.

Žáci 1.ročníku obdrží většinu pomůcek ve škole. Seznam, co je třeba pořídit a dokoupit, jsme rozdávali před koncem školního roku.